• آخرین ارسال ها
  • داغ ترین موضوعات
  • بیشترین موضوعات مشاهده شده
*Ertebat*   انتقال طعم نوشیدنی ها از طریق اینترنت...
*Ertebat*   آیفون 7 قرمز وارد بازار ایران شد
sky000686868   اموزش پایه سازی .پایه هایه کنده شده...
ramwolf   افتادن خط روی ال سی دی نوکیا1280
kazemrayane   مشکل بالومیا ۵۲۰
*Ertebat*   مشکل قطعی بلوتوث در گوشی های پیکسل...
kili   سامسونگ j2
sky000686868   مشکل نصب smart cards برای z3x jitag
mo-sharifi   کارنکردن دکمه سبز 105 جدید
ramwolf   معرفی سایت دانلود کامبینیشن های مخصوص...
farahmand   مشکل شارژ ایفون 5اس
mo-sharifi   مشکل 105دوسیم
mo-sharifi   نوکیا 1208 کلید سبز و کلید 8 کار نمیکند
hamed2016   مشکل خاموش شدن سامسونگ s5 در حالت استن...
hamed2016   ايفون 6 باتري رو شارزميكنه اما روشن...

  1. اطلاعیه:
    قوانین بخش سخت افزار سامسونگ
    R.Rezazadeh (معاون اول سایت)
    Wednesday 29 July 09
    نمایش ها:
    1,308
صفحه 1 از 264 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍5267 موضوع

انجمن: تعمیرات سخت افزاری سامسونگ

» Sticky Threads
  1. موضوع مهم شود مهم: بزرگترین سولوشن تعمیری سامسونگ

    آغاز شده توسط M.KHANI, Monday 08 March 10 15:11
    7 صفحه ها
    1 2 3 ... 7
    • پاسخ: 97
    • نمایش ها: 23,279
    Wednesday 23 September 15, 10:04 برو به آخرین پست
  2. موضوع مهم شود مهم: جایگزین کردن سوکت سیم کارتهای جدید سامسونگ در صورت نداشتن

    آغاز شده توسط m.a 2001, Friday 16 November 12 13:19
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 22
    • نمایش ها: 5,285
    Tuesday 04 August 15, 09:19 برو به آخرین پست
  3. موضوع مهم شود مهم: تعمیرات سخت افزاری گوشیهای سامسونگ

    آغاز شده توسط DOCTOR MOBILE, Sunday 01 June 08 06:52
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 9,234
    Sunday 01 June 08, 06:52 برو به آخرین پست
  4. موضوع مهم شود مهم: رفع مشكل صفحه كلید گوشیهای سامسونگ در یك برنامه

    آغاز شده توسط DOCTOR MOBILE, Saturday 08 September 07 08:30
    12 صفحه ها
    1 2 3 ... 12
    • پاسخ: 169
    • نمایش ها: 19,550
    Sunday 01 June 08, 06:44 برو به آخرین پست
» Normal Threads
  1. سامسونگ j2

    آغاز شده توسط حامد خانلو, Saturday 18 March 17 16:57
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 52
    Friday 24 March 17, 02:06 برو به آخرین پست
  2. مشکل خاموش شدن سامسونگ s5 در حالت استن بای

    آغاز شده توسط takpa, Thursday 16 February 17 17:12
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 64
    Tuesday 07 March 17, 16:10 برو به آخرین پست
  3. مشکل شارژ نکردن گوشی s7262

    آغاز شده توسط 6939, Monday 06 March 17 11:33
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 23
    Monday 06 March 17, 11:33 برو به آخرین پست
  4. مشکل 105 دوسیم

    آغاز شده توسط hamed2016, Monday 06 March 17 09:32
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 26
    Monday 06 March 17, 09:32 برو به آخرین پست
  5. تصویر g361

    آغاز شده توسط mrasoul, Sunday 31 January 16 18:15
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 1,861
    Thursday 16 February 17, 10:38 برو به آخرین پست
  6. مشکل سیمکارت سامسونگ گرند 2

    آغاز شده توسط takpa, Wednesday 08 February 17 09:28
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 47
    Thursday 16 February 17, 10:23 برو به آخرین پست
  7. مشکل تصویر سامسونگ g530 h

    آغاز شده توسط 3aeed, Tuesday 14 February 17 20:11
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 48
    Thursday 16 February 17, 09:25 برو به آخرین پست
  8. مشکل دهنی s5253

    آغاز شده توسط maad, Sunday 12 February 17 10:08
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 16
    Sunday 12 February 17, 10:08 برو به آخرین پست
  9. سامسونگ j100مشکل دوربین جلو و کارنکردن حسگر

    آغاز شده توسط sohrab62, Friday 03 February 17 22:14
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 33
    Friday 03 February 17, 22:14 برو به آخرین پست
  10. مشكل مموري سامسونگ c3520

    آغاز شده توسط mamal57, Monday 23 January 17 19:56
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 36
    Sunday 29 January 17, 21:39 برو به آخرین پست
  11. دهنی سامسونگ n7000

    آغاز شده توسط vahdat146, Sunday 22 January 17 12:39
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 50
    Monday 23 January 17, 16:52 برو به آخرین پست
  12. مشکل شارژ نشدنj2

    آغاز شده توسط nohtanie, Sunday 15 January 17 10:02
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 58
    Wednesday 18 January 17, 12:31 برو به آخرین پست
  13. مشکل حاد

    آغاز شده توسط hamed2016, Wednesday 11 January 17 11:52
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 18
    Wednesday 11 January 17, 11:52 برو به آخرین پست
  14. خاموشی سامسونگ s4 mini

    آغاز شده توسط takpa, Saturday 07 January 17 10:05
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 17
    Saturday 07 January 17, 10:05 برو به آخرین پست
  15. کنده شدن پایه های میکروفون s5660

    آغاز شده توسط میثم قربانی, Friday 18 October 13 17:52
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 1,067
    Sunday 01 January 17, 07:31 برو به آخرین پست
  16. مشکل وای فای a7

    آغاز شده توسط vahdat146, Monday 26 December 16 18:44
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 62
    Thursday 29 December 16, 14:29 برو به آخرین پست
  17. مشکل پاورنکردن سامسونگ C3303i

    آغاز شده توسط danjerman, Tuesday 20 December 16 15:10
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 43
    Wednesday 21 December 16, 19:24 برو به آخرین پست
  18. کمک کار نکردن تاچ گرند 2

    آغاز شده توسط اریا مهر, Thursday 01 September 16 06:44
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 143
    Monday 19 December 16, 21:01 برو به آخرین پست
  19. سیم کشی پایه های آی سی شارژ گوشی گلکسی i8262

    آغاز شده توسط arstan, Wednesday 13 January 16 15:17
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,818
    Tuesday 13 December 16, 17:50 برو به آخرین پست
  20. مسیر میکروفن سامسونگ s7582

    آغاز شده توسط mamal57, Tuesday 13 December 16 15:53
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 32
    Tuesday 13 December 16, 15:53 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 264 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 3 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •