• آخرین ارسال ها
  • داغ ترین موضوعات
  • بیشترین موضوعات مشاهده شده
adrinfidar   گوگل کروم به قابلیت Ad-Blocking مجهز می‌شود
mahdi matin   J7شارژپرنمیکنه
*Ertebat*   راهنمایی گوگل برای گرفتن عکس بهتر با پیکسل‌ها
adelmis   J700 یاجی7شارژپرنمیکنه
Javidzed   نشناختن سيمكارت سوني نئو ال !!!!
adrinfidar   مشکل ال سی دی گرند پرایم g530h
adrinfidar   قابلیت تغییر شماره و موقعیت مکانی زنده در ورژن اندرویدی واتس‌اپ
adrinfidar   از انتشار اندروید نوقا برای وان پلاس ایکس و وان پلاس 2 خبری نیست
adrinfidar   روشن نشدن نوکیا108با باتری
mohammad_ab   مسیر سیم کشی دکمه هوم ایفون ۷
Entertainment   مشکل تصویر سامسونگ g530 h
iraj62   مشکل تاچ desire 816h
*Ertebat*   استفاده از دوربین جلوی نامرئی در آیفون ۸
*Ertebat*   آپدیت 7.1.2 سنسور اثر انگشت پیکسل را غیرفعال می‌کند!
adrinfidar   برای اولین بار، اولین نسخه از نرم افزار تعمیرات موبایل (جاوا – موبایل)

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍296 موضوع

انجمن: گوشی های چینی

تمامی موارد مربوط به گوشی های چینی در این بخش قرار می گیرد.

بخشها موضوعات/ارسالها  آخرين نوشته

  1. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 667
    • نوشته ها: 3,472
  2. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 515
    • نوشته ها: 2,591
  3. NEC

    کلیه مباحث مربوط به تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های NEC

    عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 181
    • نوشته ها: 857
» Sticky Threads
  1. موضوع مهم شود مهم: فایل فارسی گوشی های چینی فقط در اینجا

    آغاز شده توسط اورژانس موبایل, Sunday 13 September 09 21:50
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ: 62
    • نمایش ها: 13,957
    Sunday 20 September 15, 06:38 برو به آخرین پست
» Normal Threads
  1. فایل فلش کوشی مینیاتور تری جی اس هفت

    آغاز شده توسط jamshid52, Tuesday 08 November 16 11:43
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 139
    Tuesday 08 November 16, 11:43 برو به آخرین پست
  2. آنلاک قفل پترن دیمو f8

    آغاز شده توسط mehdi.nazeri59, Monday 10 October 16 01:54
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 244
    Tuesday 11 October 16, 11:55 برو به آخرین پست
  3. مشکل نرم افزاری گوشی prestigio pap3400

    آغاز شده توسط mehdi.nazeri59, Wednesday 14 September 16 01:11
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 195
    Wednesday 14 September 16, 10:45 برو به آخرین پست
  4. آلکاتل لمسی باتری خراب

    آغاز شده توسط Amirnamjoo, Friday 09 September 16 13:50
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 254
    Monday 12 September 16, 12:13 برو به آخرین پست
  5. اتصالی کلید ولو م پایین vikam6

    آغاز شده توسط alliarab, Thursday 09 June 16 23:13
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 448
    Saturday 11 June 16, 08:20 برو به آخرین پست
  6. ویسان خاموش

    آغاز شده توسط Entertainment, Saturday 28 May 16 16:06
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 625
    Thursday 02 June 16, 16:17 برو به آخرین پست
  7. فکتوری ریسیت تبلت با روش سخت افزاری

    آغاز شده توسط vahid37, Thursday 22 January 15 23:43
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 708
    Saturday 30 January 16, 22:05 برو به آخرین پست
  8. رفتن با ریکاوری مود G Phone G610

    آغاز شده توسط MZRLA14, Tuesday 15 December 15 11:02
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 433
    Tuesday 15 December 15, 11:02 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 2,215
    Friday 09 October 15, 16:27 برو به آخرین پست
  9. مشکل چرخش صفحه تبلت

    آغاز شده توسط affan, Saturday 08 August 15 08:02
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 619
    Saturday 08 August 15, 08:04 برو به آخرین پست
  10. مشکل تصویر گوشی ccit

    آغاز شده توسط affan, Sunday 02 August 15 22:32
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 583
    Monday 03 August 15, 08:28 برو به آخرین پست
  11. باکسها و دانگلهای گوشیهای چینی

    آغاز شده توسط vahdat146, Thursday 09 July 15 16:11
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 611
    Saturday 11 July 15, 08:37 برو به آخرین پست
  12. خاموشی تبلت چینی مارشال

    آغاز شده توسط hamirezahopeful, Saturday 27 June 15 13:24
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 784
    Saturday 27 June 15, 16:34 برو به آخرین پست
  13. مشکل رفتن به حالت ریکاوری تبلت چینی ccit a739g

    آغاز شده توسط puyaaa, Tuesday 02 June 15 12:26
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,095
    Wednesday 03 June 15, 12:14 برو به آخرین پست
  14. مشکل تصویر گوشی چینی.

    آغاز شده توسط behdad258, Tuesday 12 May 15 19:53
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 631
    Wednesday 13 May 15, 10:27 برو به آخرین پست
  15. روشن نشدن گوشي مدل g1000 نوكيا (چيني)

    آغاز شده توسط arash8612, Saturday 11 April 15 08:25
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 611
    Thursday 30 April 15, 21:15 برو به آخرین پست
  16. فراموش کردن پترن.نیاز فوری

    آغاز شده توسط arash.apple, Thursday 23 April 15 04:06
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 651
    Thursday 23 April 15, 08:21 برو به آخرین پست
  17. پریدن صفحه در s4 طرح

    آغاز شده توسط Bluesoft20, Wednesday 11 June 14 09:17
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 762
    Sunday 19 April 15, 19:06 برو به آخرین پست
  18. فایل فلش تبلت چینی

    آغاز شده توسط S.m.r, Tuesday 20 January 15 16:40
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 762
    Wednesday 01 April 15, 10:33 برو به آخرین پست
  19. ای سی نور تبلت وین تاچ

    آغاز شده توسط tmp peyman, Monday 22 July 13 16:30
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,480
    Tuesday 31 March 15, 16:55 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •