• آخرین ارسال ها
  • داغ ترین موضوعات
  • بیشترین موضوعات مشاهده شده
titta   مشکل تصویر نوکیا 206
IPHONE10.93   G610-u00 وقتی میزنی به شارژ میگه : error ! please plug out charger
IPHONE10.93   ترانزیستور 2f30 در کدوم گوشیها یافت میشه ؟
titta   خاموشی تبلت چینی
titta   مشکل عجیب تبلت Econnect
titta   پاور نشدن i8262
takpa   مشکل کپسولی سامسونگ s8530
vahham   درخواست فایل آموزشی
hamed_v   نیازبه مسیر میکروفن htc516
a.s65   شماتیک ایفون 6 و6اس
mlotos   ارور overheating گوشی A3
stm   مشکل عدم قبولی کد های ussd توسط ِy6-l21 راه حل چیه ؟
matador5550   خرید باکس برای گوشی های هواوی و چینی !!!
nariman_t   درخواست فایل ruu desirr 816. بیلد 720
d.ertebat   برقراری روزانه صد میلیون تماس صوتی با واتس‌اپ

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍292 موضوع

انجمن: گوشی های چینی

تمامی موارد مربوط به گوشی های چینی در این بخش قرار می گیرد.

بخشها موضوعات/ارسالها  آخرين نوشته

  1. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 663
    • نوشته ها: 3,463
  2. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 510
    • نوشته ها: 2,566
  3. NEC

    کلیه مباحث مربوط به تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های NEC

    عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 181
    • نوشته ها: 857
» Sticky Threads
  1. موضوع مهم شود مهم: فایل فارسی گوشی های چینی فقط در اینجا

    آغاز شده توسط اورژانس موبایل, Sunday 13 September 09 21:50
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ: 62
    • نمایش ها: 12,670
    Sunday 20 September 15, 06:38 برو به آخرین پست
» Normal Threads
  1. اتصالی کلید ولو م پایین vikam6

    آغاز شده توسط alliarab, Thursday 09 June 16 23:13
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 56
    Saturday 11 June 16, 08:20 برو به آخرین پست
  2. ویسان خاموش

    آغاز شده توسط Entertainment, Saturday 28 May 16 16:06
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 116
    Thursday 02 June 16, 16:17 برو به آخرین پست
  3. فکتوری ریسیت تبلت با روش سخت افزاری

    آغاز شده توسط vahid37, Thursday 22 January 15 23:43
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 449
    Saturday 30 January 16, 22:05 برو به آخرین پست
  4. رفتن با ریکاوری مود G Phone G610

    آغاز شده توسط MZRLA14, Tuesday 15 December 15 11:02
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 135
    Tuesday 15 December 15, 11:02 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,438
    Friday 09 October 15, 16:27 برو به آخرین پست
  5. مشکل چرخش صفحه تبلت

    آغاز شده توسط affan, Saturday 08 August 15 08:02
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 276
    Saturday 08 August 15, 08:04 برو به آخرین پست
  6. مشکل تصویر گوشی ccit

    آغاز شده توسط affan, Sunday 02 August 15 22:32
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 252
    Monday 03 August 15, 08:28 برو به آخرین پست
  7. باکسها و دانگلهای گوشیهای چینی

    آغاز شده توسط vahdat146, Thursday 09 July 15 16:11
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 282
    Saturday 11 July 15, 08:37 برو به آخرین پست
  8. خاموشی تبلت چینی مارشال

    آغاز شده توسط hamirezahopeful, Saturday 27 June 15 13:24
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 391
    Saturday 27 June 15, 16:34 برو به آخرین پست
  9. مشکل رفتن به حالت ریکاوری تبلت چینی ccit a739g

    آغاز شده توسط puyaaa, Tuesday 02 June 15 12:26
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,254
    Wednesday 03 June 15, 12:14 برو به آخرین پست
  10. مشکل تصویر گوشی چینی.

    آغاز شده توسط behdad258, Tuesday 12 May 15 19:53
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 243
    Wednesday 13 May 15, 10:27 برو به آخرین پست
  11. روشن نشدن گوشي مدل g1000 نوكيا (چيني)

    آغاز شده توسط arash8612, Saturday 11 April 15 08:25
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 346
    Thursday 30 April 15, 21:15 برو به آخرین پست
  12. فراموش کردن پترن.نیاز فوری

    آغاز شده توسط arash.apple, Thursday 23 April 15 04:06
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 331
    Thursday 23 April 15, 08:21 برو به آخرین پست
  13. پریدن صفحه در s4 طرح

    آغاز شده توسط Bluesoft20, Wednesday 11 June 14 09:17
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 510
    Sunday 19 April 15, 19:06 برو به آخرین پست
  14. فایل فلش تبلت چینی

    آغاز شده توسط S.m.r, Tuesday 20 January 15 16:40
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 459
    Wednesday 01 April 15, 10:33 برو به آخرین پست
  15. ای سی نور تبلت وین تاچ

    آغاز شده توسط tmp peyman, Monday 22 July 13 16:30
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 953
    Tuesday 31 March 15, 16:55 برو به آخرین پست
  16. مشکل روشن نشدن تبلت momax m720

    آغاز شده توسط navidseddighi, Monday 16 March 15 13:43
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 18
    • نمایش ها: 836
    Thursday 26 March 15, 08:25 برو به آخرین پست
  17. درخواست فایل تبلت چینی t736-mainboard-v2.0

    آغاز شده توسط puyaaa, Sunday 22 March 15 13:08
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 16
    • نمایش ها: 873
    Wednesday 25 March 15, 14:11 برو به آخرین پست
  18. آموزش آپدیت و نصب فریم ور وین تاچ

    آغاز شده توسط alireza0990, Thursday 02 January 14 17:58
    وین تاچ wintouch فلش
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 3,132
    Wednesday 25 March 15, 09:42 برو به آخرین پست
  19. گوشی l800-gg پیفام خاموشی در اثر باتری ضعیف است

    آغاز شده توسط sohrab62, Wednesday 04 February 15 10:24
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 325
    Wednesday 04 February 15, 12:00 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 3 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •