• آخرین ارسال ها
  • داغ ترین موضوعات
  • بیشترین موضوعات مشاهده شده
esmatdoost   دانلود تمام فایل فلاش و آموزشهای تعمیرات نرم افزاری اندروید+نرم افزار
matador5550   درخواست رام رسمی Alcatel One Touch Idol Alpha 6032
karinmob   سلام . اختلال در عملکرد تاچ y330
karinmob   صفحه سفید شدن 2730
farahmand   تبریک@راه اندازی سرور دوم با حجم 4 ترا جدید برای کاربران عزیز@تبریک
sohrab62   ریستارت شدن خود ب خود J5 بعد از رفتن به حالت Standby
khandanmobile   خریدار باکس کارکرده
rrrri   خاموش شدن حین تماس g350e
rrrri   مشکل در شارژ نشدن گوشی هانر 3c لایت
titta   مشکل null شدن سریال sm-g900h
titta   مشکل در تجزیه بسته وجود دارد
titta   سامسونگ -s6802 صفحه قرمز
titta   مشکل شارژ گوشی هواوی g750
esmatdoost   پاک کردن و حذف ویروس در اندروید. نرم افزارها و روش ها مفید + روش کلی .
sajadrafie   کدهای مخفی huawei از پاناتل

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍290 موضوع

انجمن: گوشی های چینی

تمامی موارد مربوط به گوشی های چینی در این بخش قرار می گیرد.

بخشها موضوعات/ارسالها  آخرين نوشته

  1. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 660
    • نوشته ها: 3,452
  2. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 501
    • نوشته ها: 2,526
  3. NEC

    (1 مشاهده)

    کلیه مباحث مربوط به تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های NEC

    عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 181
    • نوشته ها: 857
» Sticky Threads
  1. موضوع مهم شود مهم: فایل فارسی گوشی های چینی فقط در اینجا

    آغاز شده توسط اورژانس موبایل, Sunday 13 September 09 21:50
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ: 62
    • نمایش ها: 12,550
    Sunday 20 September 15, 06:38 برو به آخرین پست
» Normal Threads
  1. فکتوری ریسیت تبلت با روش سخت افزاری

    آغاز شده توسط vahid37, Thursday 22 January 15 23:43
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 427
    Saturday 30 January 16, 22:05 برو به آخرین پست
  2. رفتن با ریکاوری مود G Phone G610

    آغاز شده توسط MZRLA14, Tuesday 15 December 15 11:02
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 97
    Tuesday 15 December 15, 11:02 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,246
    Friday 09 October 15, 16:27 برو به آخرین پست
  3. مشکل چرخش صفحه تبلت

    آغاز شده توسط affan, Saturday 08 August 15 08:02
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 250
    Saturday 08 August 15, 08:04 برو به آخرین پست
  4. مشکل تصویر گوشی ccit

    آغاز شده توسط affan, Sunday 02 August 15 22:32
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 223
    Monday 03 August 15, 08:28 برو به آخرین پست
  5. باکسها و دانگلهای گوشیهای چینی

    آغاز شده توسط vahdat146, Thursday 09 July 15 16:11
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 255
    Saturday 11 July 15, 08:37 برو به آخرین پست
  6. خاموشی تبلت چینی مارشال

    آغاز شده توسط hamirezahopeful, Saturday 27 June 15 13:24
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 352
    Saturday 27 June 15, 16:34 برو به آخرین پست
  7. مشکل رفتن به حالت ریکاوری تبلت چینی ccit a739g

    آغاز شده توسط puyaaa, Tuesday 02 June 15 12:26
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,092
    Wednesday 03 June 15, 12:14 برو به آخرین پست
  8. مشکل تصویر گوشی چینی.

    آغاز شده توسط behdad258, Tuesday 12 May 15 19:53
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 213
    Wednesday 13 May 15, 10:27 برو به آخرین پست
  9. روشن نشدن گوشي مدل g1000 نوكيا (چيني)

    آغاز شده توسط arash8612, Saturday 11 April 15 08:25
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 324
    Thursday 30 April 15, 21:15 برو به آخرین پست
  10. فراموش کردن پترن.نیاز فوری

    آغاز شده توسط arash.apple, Thursday 23 April 15 04:06
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 308
    Thursday 23 April 15, 08:21 برو به آخرین پست
  11. پریدن صفحه در s4 طرح

    آغاز شده توسط Bluesoft20, Wednesday 11 June 14 09:17
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 491
    Sunday 19 April 15, 19:06 برو به آخرین پست
  12. فایل فلش تبلت چینی

    آغاز شده توسط S.m.r, Tuesday 20 January 15 16:40
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 431
    Wednesday 01 April 15, 10:33 برو به آخرین پست
  13. ای سی نور تبلت وین تاچ

    آغاز شده توسط tmp peyman, Monday 22 July 13 16:30
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 909
    Tuesday 31 March 15, 16:55 برو به آخرین پست
  14. مشکل روشن نشدن تبلت momax m720

    آغاز شده توسط navidseddighi, Monday 16 March 15 13:43
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 18
    • نمایش ها: 794
    Thursday 26 March 15, 08:25 برو به آخرین پست
  15. درخواست فایل تبلت چینی t736-mainboard-v2.0

    آغاز شده توسط puyaaa, Sunday 22 March 15 13:08
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 16
    • نمایش ها: 780
    Wednesday 25 March 15, 14:11 برو به آخرین پست
  16. آموزش آپدیت و نصب فریم ور وین تاچ

    آغاز شده توسط alireza0990, Thursday 02 January 14 17:58
    وین تاچ wintouch فلش
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 2,727
    Wednesday 25 March 15, 09:42 برو به آخرین پست
  17. گوشی l800-gg پیفام خاموشی در اثر باتری ضعیف است

    آغاز شده توسط sohrab62, Wednesday 04 February 15 10:24
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 297
    Wednesday 04 February 15, 12:00 برو به آخرین پست
  18. قفل الگو تبلت g'five

    آغاز شده توسط vahid37, Wednesday 21 January 15 23:04
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 1,027
    Friday 23 January 15, 09:05 برو به آخرین پست
  19. رام گوشی g phone

    آغاز شده توسط ehsan yari, Saturday 29 November 14 19:54
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 476
    Saturday 29 November 14, 20:05 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 2 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •