• آخرین ارسال ها
  • داغ ترین موضوعات
  • بیشترین موضوعات مشاهده شده
tiktaks   خرید قطعات از نت
mahdi matin   جریان کشی Samsung i9300 s3
mahdi matin   مشکل تاچ آیفون 6s plus
danjerman   نیاز مبرم به ماربرد هوآوی g610
mo-sharifi   درخواست فایل فلش تبلت ccit
Mamadiing   شارژ i9060i
tekab   مجموعه کاربردی رفع مشکل پیغام توقف شارژ با توجه به دما در گوشی های...
tiktaks   مشکل اسپیکر سامسونگ e1150
d.ertebat   سازنده هدست واقعیت مجازی حامی ترامپ از آب درآمد
tekab   مشکل دمای باتری در شارژ n7000
hadinsn   خارج نشدن از حالت دانلودینگ
mo-sharifi   عدم شناسایی در قسمتی از صفحه y220-u10
oops_manson   درخواست کلیه شماتیک از اساتید
danjerman   خاموشی lg e440
mo-sharifi   درخواست فايل فارسي a5000

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍294 موضوع

انجمن: گوشی های چینی

تمامی موارد مربوط به گوشی های چینی در این بخش قرار می گیرد.

بخشها موضوعات/ارسالها  آخرين نوشته

  1. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 664
    • نوشته ها: 3,465
  2. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 511
    • نوشته ها: 2,579
  3. NEC

    (1 مشاهده)

    کلیه مباحث مربوط به تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های NEC

    عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 181
    • نوشته ها: 857
» Sticky Threads
  1. موضوع مهم شود مهم: فایل فارسی گوشی های چینی فقط در اینجا

    آغاز شده توسط اورژانس موبایل, Sunday 13 September 09 21:50
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ: 62
    • نمایش ها: 13,163
    Sunday 20 September 15, 06:38 برو به آخرین پست
» Normal Threads
  1. مشکل نرم افزاری گوشی prestigio pap3400

    آغاز شده توسط mehdi.nazeri59, Wednesday 14 September 16 01:11
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 42
    Wednesday 14 September 16, 10:45 برو به آخرین پست
  2. آلکاتل لمسی باتری خراب

    آغاز شده توسط Amirnamjoo, Friday 09 September 16 13:50
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 51
    Monday 12 September 16, 12:13 برو به آخرین پست
  3. اتصالی کلید ولو م پایین vikam6

    آغاز شده توسط alliarab, Thursday 09 June 16 23:13
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 184
    Saturday 11 June 16, 08:20 برو به آخرین پست
  4. ویسان خاموش

    آغاز شده توسط Entertainment, Saturday 28 May 16 16:06
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 260
    Thursday 02 June 16, 16:17 برو به آخرین پست
  5. فکتوری ریسیت تبلت با روش سخت افزاری

    آغاز شده توسط vahid37, Thursday 22 January 15 23:43
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 514
    Saturday 30 January 16, 22:05 برو به آخرین پست
  6. رفتن با ریکاوری مود G Phone G610

    آغاز شده توسط MZRLA14, Tuesday 15 December 15 11:02
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 220
    Tuesday 15 December 15, 11:02 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,831
    Friday 09 October 15, 16:27 برو به آخرین پست
  7. مشکل چرخش صفحه تبلت

    آغاز شده توسط affan, Saturday 08 August 15 08:02
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 363
    Saturday 08 August 15, 08:04 برو به آخرین پست
  8. مشکل تصویر گوشی ccit

    آغاز شده توسط affan, Sunday 02 August 15 22:32
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 331
    Monday 03 August 15, 08:28 برو به آخرین پست
  9. باکسها و دانگلهای گوشیهای چینی

    آغاز شده توسط vahdat146, Thursday 09 July 15 16:11
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 363
    Saturday 11 July 15, 08:37 برو به آخرین پست
  10. خاموشی تبلت چینی مارشال

    آغاز شده توسط hamirezahopeful, Saturday 27 June 15 13:24
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 507
    Saturday 27 June 15, 16:34 برو به آخرین پست
  11. مشکل رفتن به حالت ریکاوری تبلت چینی ccit a739g

    آغاز شده توسط puyaaa, Tuesday 02 June 15 12:26
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,577
    Wednesday 03 June 15, 12:14 برو به آخرین پست
  12. مشکل تصویر گوشی چینی.

    آغاز شده توسط behdad258, Tuesday 12 May 15 19:53
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 329
    Wednesday 13 May 15, 10:27 برو به آخرین پست
  13. روشن نشدن گوشي مدل g1000 نوكيا (چيني)

    آغاز شده توسط arash8612, Saturday 11 April 15 08:25
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 399
    Thursday 30 April 15, 21:15 برو به آخرین پست
  14. فراموش کردن پترن.نیاز فوری

    آغاز شده توسط arash.apple, Thursday 23 April 15 04:06
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 398
    Thursday 23 April 15, 08:21 برو به آخرین پست
  15. پریدن صفحه در s4 طرح

    آغاز شده توسط Bluesoft20, Wednesday 11 June 14 09:17
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 554
    Sunday 19 April 15, 19:06 برو به آخرین پست
  16. فایل فلش تبلت چینی

    آغاز شده توسط S.m.r, Tuesday 20 January 15 16:40
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 517
    Wednesday 01 April 15, 10:33 برو به آخرین پست
  17. ای سی نور تبلت وین تاچ

    آغاز شده توسط tmp peyman, Monday 22 July 13 16:30
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,159
    Tuesday 31 March 15, 16:55 برو به آخرین پست
  18. مشکل روشن نشدن تبلت momax m720

    آغاز شده توسط navidseddighi, Monday 16 March 15 13:43
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 18
    • نمایش ها: 923
    Thursday 26 March 15, 08:25 برو به آخرین پست
  19. درخواست فایل تبلت چینی t736-mainboard-v2.0

    آغاز شده توسط puyaaa, Sunday 22 March 15 13:08
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 16
    • نمایش ها: 1,006
    Wednesday 25 March 15, 14:11 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 15 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن
کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •